Granny Smith v1.3.3 Android APK Son Sürüm

Granny Smith v1.3.3 Android APK Son Sürüm Full indir

 

Granny Smith elma kapak var apk varonu seviyor, ama bir bewheeled hırsız onu değerli bahçesinde çalıyor! O hızla meyve peşinde ofislerine ahırlar her şeyi ile çökmesini, tarım arazileri ve şehir manzaralarına yoluyla patenkapak var apk var gibi Bayan Smith Yardım.Hırsız yok önce elma alın! 

Granny Smith muhteşem çöker kapak var apk varve şaşırtıcı stunts ile dolu, hızlı tempolu bir yarış Platformer. Atlama, kayma, salıncak ve üç farklı ortamlarda 36 el yapımı seviyeleri yolumuzu şut. Sadece ayaklarının üzerinde arazi emin olun! 

Özellikler: 
Muhteşem fizik - Granny Smithkapak var apk var mobil oyunlarda en gelişmiş imha fiziğin bazı kullanır. Ve kasalar ve pencerelerden Crash parçaları her yerinde sinek izleyin! 
Göz kamaştırıcı görseller - canlı, kaprisli dünyalar onlarca aracılığıyla büyüt! Her seviyede bir hayali, üç boyutlu hikaye kitabı gibi. 
Sezgisel kontroller - tablet ve telefonlar için mükemmel - Anneanne basit bir iki düğmeli kontroller ile çılgın hamle koparmak Yardım. 
Vintage tekrarları - serin kamera açıları ve yavaş hareket efektleri ile Retro film tarzı en iyi çalışır izleyin! 
Güç Büyükanne kadar - Topladığımız paralar ve bir kask, muz kabukları ve beyzbol ile büyükanne donatmak. Scruffy ve Stanley - Büyükanne eskidi ise, oynamak için iki alternatif karakterler var! 
Gevşek elma hırsız ile Granny biraz yardıma ihtiyacım olacak. Hoplasın! 

Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: 2 Eylül 2014) 
Küçük onarımları ve geliştirmeler 
Gerekli Android O / S: 2.3+

Rar Şifresi fullindir.co

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...