Solar Explorer HD Pro v2.6.16 APK Full

Solar Explorer HD Pro v2.6.16  APK Full

Apk-Paylaş Açıklama


Güneş System Explorer güneş sistemi aracılığıyla bir etkileşimli 3D geziye götürecek. 35'ten fazla gezegenler, uyduları, asteroitler ve onları ziyaret etmiş uzay aracı ile donatılarak, galaksinin bizim küçük köşesinde farklı bir tarafını görmek için bir şans olacak!

Bu, tam sürüm, tüm gezegenleri ve ekstra efektler ve özel bir tablet modu ile mükemmel HD Güneş Sistemi'nin başlıca uyduları sunar, bu yüzden büyük ya da küçük tüm aygıtlarda, üzerinde harika görünecek.

Güneş Sistemi Explorer da şu anda Satürn sistemini incelemek üzere, 20 yıllık bir misyonu aracılığıyla yarım böyle Cassini gibi geçmiş şimdiki ve gelecekteki robot kaşifler, detaylı modelleri bulunmaktadır.

Gezegenlerin yüzey görüntüleri teleskoplar ve NASA uzay aracı tarafından çekilen fotoğraflardan yeniden inşa edilmiştir. Birkaç sondalar dış güneş sistemi olmuştur, çünkü ayların sayısı sadece bir taraftan fotoğrafını edilmiştir, bu nedenle eksik bilgi görünür ne dayalı tahmin edilmiştir.

Yörünge pozisyonları ve hızları daha kolay Güneş Sistemi gezinmek ve insan hızlarda gezegen hareketi görmek yapmak için ayarlandı.

Yerlerin her biri hakkında ilginç gerçekler güneş sistemi ziyaret, ve gördüğünüz uzay aracı, bir düğmeye dokunarak mevcuttur.

İstatistik çoğu insan için, büyük sayılar küçük demek çünkü hiç mümkün Dünya'ya göre hesaplanır.

Orada sadece artık resmen sekiz gezegen olabilir ama Pluto yarıçapı 200km daha büyük olduğundan, bu izleme keyfi için dahildir.
Robotik uzay aracı: NASA'nın Voyager, Şafak, Juno, Cassini
Gezegenler, aylar ve asteroitler:
Sol / Güneş
Venüs
Toprak: Luna / Ay
Mars: Deimos, Phobos
Asteroitler: Ceres, Vesta
Jüpiter: Callisto, Europa, Ganymede, Io
Satürn: Mimas, Tetis, Enceladus, Dione, Rhea, Titan, İyapetüs
Uranüs: Miranda, Umbriel, Ariel, Oberon, Titania
Neptue: Triton Proteus
Pluto: Charon
Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: 15 Ağustos 2014)
daha fazla dil
hata düzeltmeleri
İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce için destek eklendi
Gerekli Android O / S: 2.2 +


Rar Şifresi fullindir.co

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...