DRAGON QUEST v1.0.1 Android APK Son Sürüm Full

DRAGON QUEST v1.0.1 Android  APK Son Sürüm Full

Apk-Paylaş Oyun Açıklaması

Iki nesil kalbini kazandı RPG keşfedin! 

Bir bağımsız pakette kılıç, büyü ve canavarlar bir fantezi dünyasına girin! 
Bir kez indirin ve satın almak için başka bir şey, ve indirmek için başka bir şey var! 

※ In-oyun metin yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. 

◆ Prologue 
Adil Alefgard barış Dragonlord olarak bilinen gecenin hain ustası görünümünü tarafından paramparça edilmiş, ve bu kadar uzun süre kontrol karanlığın güçlerini muhafaza Işık Küre çalındı​​! 
Bu kimin damarlar yoluyla bir genç savaşçı DragonLord yenmek için bir arayış yola, ve karanlıktan toprakları kurtarmak için, efsanevi kahraman Erdrick kanı akan, senin için zamanı! 

◆ Oyun Özellikleri 
· Efsanevi Serisi ilk 
Başlangıçta Ejderha Savaşçısı olarak piyasaya, şimdi geri ... seksenlerin Japon oyuncu milyonlarca süpürüldü ve asla gitmesine izin klasik retro RPG deneyimi yaşayabilirsiniz! 
Efsanevi kahraman Erdrick arasında soyundan ol ve Alefgard tarihi bir bölge üzerinden destansı bir yolculuğa çıkıyorlar, korku DragonLord ini için yolda korkunç düşmanlar ve şaşırtıcı bulmacalar mücadele! 

· Basit, Sezgisel Kontroller 
Oyunun kontrolleri, herhangi bir modern mobil cihazın dikey düzeni ile mükemmel çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve hareket düğmesinin konumu hem tek ve iki elle oyun kolaylaştırmak için değiştirilebilir. 

· Ve Japonya'da ve dünyada milyonlarca kişi tarafından sevilen efsanevi RPG yaşayın! Usta manga sanatçısı Akira Toriyama (Dragon Ball) tarafından ana yaratıcısı Yuji Horii, Koichi Sugiyama tarafından devrimci synthesizer skoru ve orkestrasyon ve sanat ile efsanevi üçlüsü tarafından hazırlandı. 

Gerekli Android O / S: 2.3+

Rar Şifresi fullindir.co
0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...