Beach Buggy Racing MOD APK (Sınırsız Para Hile)

Beach Buggy Racing  MOD APK (Sınırsız Para Hile)

OYUN ÖZELLİKLERİ
HEYECAN VERİCİ KART-YARIŞ EYLEM
Bitiş çizgisine yolunuzu mücadele için sürüş becerilerini ve yaratıcı powerups bir koleksiyon yararlanın.kapak var apk var Bu sadece harika görünümlü 3D yarış oyunu değil, o muhteşem fizik-tabanlı oyun destansı bir savaş var!
SOĞUK ARABALAR özelleştirmek için
Toplamak ve Ay Rovers kas arabalara canavar kamyon benzersiz arabaları tam bir garaj, yükseltmek için kazancınızı kullanın!
İNANILMAZ powerups ton
Beach Buggykapak var apk var Yarış üzerinde 25 tamamen benzersiz Powerups ile diğer kart yarışçılar ezer ... ve daha Powerups geliyor!
12 MUHTEŞEM YARIŞ TRACKS
Dinozor musallat ormanlarda, lav saçan volkanlar, güzel plajları ve gizemli bataklık keşfedin. Her benzersiz bir yarış pisti gizli kısayollar ve sürprizlerle doludur.
Yarışçılar TAKIM COLLECT
Işınlanma gibi benzersizkapak var apk var bir özel güç ile her oynamak için sürücüler, alevli ateş parçaları ve karışıklık büyü bir ekibin görevlendirilmesi.
SPLIT EKRAN MULTIPLAYER
Yarış omuz-omuza kadar 4 Android TV'de arkadaşlar, ya da bir TVkapak var apk var bağlı telefon ya da tablet ile. (In-App Satın Alma gerektirir)
GOOGLE PLAY GAME HİZMETLERİ
, Başarılar kazanmak, Liderler arkadaşlarınızla yarışın bulut oyun yedeklemek ve Google hesabınızla senkronize birden aygıtları tutmak.
İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE OYNA
Sorunsuz-dokunmatik ekran ve USB / Bluetooth gamepad, tilt direksiyon arasındaki geçiş. Senin oyun deneyimini optimize etmek 3D grafik ayarlarını özelleştirin.

4.0 ve Yukarı: Android gerektirir

Sürüm: 1.0.1

MODE: BAĞLI

Rar Şifresi fullindir.co
0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...