Future Ops Online Premium v1.3.16 APK Oyun indir

Future Ops Online Premium v1.3.16 APK

Apk-Paylaş Açıklama

Gelecek Ops Çevrimiçi Premiumplay.google.com.FutureOpsOnlinePremium
Premium Destekleyenler şimdi yardım için bir teşekkür olarak Progress özellikleri yeni iş marka gizlice gözetleme erişim bir kaç gün var.

KOOP Survival Mode MMO ancak onun şu anda ağır imar altında, birçok özellikleri silah alıp da dahil olmak üzere mobil cihazlar için onları optimize etmek için devre dışı kaldı, binalar basitleştirilmiş olmalı, artık herkes tarafından kullanılabilir.

Premium Destekleyenler yakında onların silahını olması diğer oyuncuları öldürmek hariç, KOOP özdeştir PVP MMO moduna erken erişim alırsınız ve size xp ve sanal para verecek. Bu Ocak ayında inşa edilecek.

Kadar 44 KOOP Survival MMO, Team Deathmatch Oyuncular ile Multiplayer First Person Shooter Nokta oyun modları yakalayın.

Hava Araçları Eğer daha önce hiç olmadığı gibi Mobil FPS oyunları oynamak için izin, bu oyun için özgür, mobil savaş olmayı hedefliyor!

Her zaman sunucu tarafında değişiklik varsa, o zaman yeni bir sunucu sürümü hiçbir sunucu çevrimiçi var gibi görünüyor yüzden oyun, yeni sürümü ile yalnızca erişilebilir olduğunu oluşturulur, oyununuzu güncelleyin.

Bu sürümde neler var: (Güncelleme: 28 Temmuz 2014)
Eklenen Detay Shader Düzeyi ve Dokular.
Bloom & Kamaşma Mesaj Etkileri eklendi.
Çeşitli haritalar üzerinde ayarlanabilir Sınırlar ve lightmaps.
Gerekli Android O / S: 2.2 +


Rar Şifresi fullindir.co0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...