SOLITAIRE MEGAPACK V12.03 APK FULL İNDİR

SOLITAIRE MEGAPACK V12.03 APK DOWNLOAD

Tektaş MEGAPACK V12.03 APK İNDİR


Bizim solitaire sorunsuz bir oyun deneyimi için akıldaoyuncu ile tasarlanmış ,piyasadakien iyisidir.

Boyut: 11 Mb | Android : 2.1 ve üstüBizim güzel yüksek çözünürlüklü grafikler her telefon , tablet , phablet VE* Sony SmartWatch harika görünüyor ! Oyun böylece en çok kullandığınızkartları başparmak veya parmağı ile ulaşmak kolay olacak dışarı serilir. Oyun özelleştirmek için birçok yol artı :

- Herkesten fazla arka kart arkaları ! Bizim Görünüm ekranına Tasarım mükemmel bir bak .
- Oyun İpuçları , Geri Al ve daha kolay erişim için araç çubuğu ! Taşımak ya da sıkıştırmak için Hidearaç çubuğunu sürükleyin .
- El ile ya rahat oynamasına Ayna Modu ilekart düzeni çevirin .
- Yatay ve Dikey tüm oyunlar .

Bu yüzden emin , bizim solitaire oyuniyi , ama biz sadece Klondike Solitaire çok daha fazla var ! Biz FreeCell , Golf , Spider , 3 Towers , Canfield , TriPeaks , Saat ve Pyramid gibi oyunlar da dahil olmak üzere solitiare çeşitleri onlarca var. Onlar başka bir yerde bulunamaz çünkü müşterilerimiz istenen büyük oyunlar - Biz de Poker Meydanı , Bowling , Kral Corner, babaannenin Oyun , Resim Galerisi , Akordeon , ve daha birçok gibi nadir ve sıradışı oyun var !

Bu Kategori , Zorluk , Beceri ve daha fazlasına göre sıralayabilirsiniz çünkü seveceksiniz yeni oyunlar bulmak kolaydır . Adı yanındakalp dokunarak veoyunFavoriler listesinde görünecektir tarafından sık işaretlemek !Download Full version apk file: HERE

Tags: Solitaire MegaPack apk file, Solitaire MegaPack apk download, Solitaire MegaPack for android, Solitaire MegaPack v12.03 full version 

What's New:
v12.03 update:

 New Easy to Use Interface.
Added new game Monaco Easy.
Added new games Klondike 2 and Klondike 2 Unlimited.
Added new games Acme and Acme 2
Added new game Black Hole.
Added new game Double Yukon.
New Graphics.
Fixed stats bug.

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...