Pho.to Lab PRO - v2.0.82 FULL APK İNDİR FOTO DÜZENLEYİCİ

Pho.to Lab PRO - photo editor v2.0.82 APK

Birbirinden eğlenceli komik efektler ekleyebileceğiniz güzel bir fotoğraf düzenleme programı.
Pho.to Lab Pro play.google.com.photolabpro
Pho.to Lab PRO - tam özellikli Photo Fun Jeneratör cebinizde !
Fotoğraflarınızdan müthiş etkileri oluşturmak için neredeyse sınırsız yetenekleri ile Pho.to Lab uygulamasıPRO sürümü hoş geldiniz! Pho.to Lab PRO fotoğraf editörü ile kolayca eğlenceli fotoğraf montajı , serin kontakt simgeleri , animasyonlu fotoğraf karikatürler , e - kartları ve telefon duvar kağıtları yaratabilirsiniz! Sizkullanıcı dostu arayüzü veuygulama sağladığı kullanım kolaylığı seveceksiniz .

Pho.to Lab PRO herhangi bir reklam içermiyor ve çıkan görüntüleri filigran değildir . Ayrıca , bustandart sürümünde ödemek zorunda olacağı için fotoğraf efektleri ekstra grupları ile birlikte gelir .

Ne özellikle yaklaşık Pho.to Lab PRO gibi olacak tek bir tıklamayla eğlenceli animasyonlu karikatürleri halinde yüz fotoğraflarınızı dönecek etkileri "Fotoğraf karikatürüne " dir !
Ayrıca,yeni efektler ve şablonlar kullanmak içinilk olacak ! Sonra yayımlanmışstandart sürümü ile, yeni efektler iki hafta sizin için kullanılabilir hale gelir. Ama bu Pho.to Lab PRO iledurum değil! Onlar serbest hemen sonra tümmarka yeni efektler olsun !

Pho.to Lab PRO özellikleri ve etkileri :
karikatür etkileri fotoğraf : yüzleri animasyon ve eğlenceli karikatürleri içine portre fotoğrafları çevirmek .
Eğer PhotoFunia bulmak olduğu gibi foto etkileri:basın gazete kapalı sıcak bir müze duvarları , bir futbol taraftarları afiş , üzerine yüzünü koymak ; özel araçlarda kendinizi airbrush ya dasahilde bir kum diziye olarak yüzünüzü bırakın .
otomatik yüz tanıma ile fotoğraf montages : Darth Vader , Rambo , Avatar adlı bir Na'vi , bir astronot ya daKarayip bir korsan içine kendinizi ya da arkadaş açın!
fotoğraf filtreleri : Neon Glow , Yangın , Puzzle , HDR , Karakalem, Petrol & Empresyonist Resim, Tebeşir ve Füzen , ve daha fazlası.
şık ve trendy millet için fotoğraf efektleri :Forbes , Vogue veya sonraki Angelina Jolie , Jackie Chan , Lady Gaga ve Dr House Playboy kapağında kendinizi koyun !
fotoğraf kolajları : bir fotoğraf kolaj kendinizi ve sevgili hatta tüm arkadaşlarınızı koydu .
yeni efektler : bunlar piyasaya hemen sonra tümmarka yeni efektler olsun. Bunları kullanmak ve arkadaşlarınızı şaşırtmak içinilk olun !
İstediğinfotoğraf efekti bulamadıysanız , kendi etkisi fikir gönderebilirsiniz . Biz yeni efektler kullanılabilir hale getirmek için mutlu olacak !

Dahası , sen kendi metin eklemek ve bir kartvizit simgesi veya duvar kağıdı olarak çıkan görüntü ayarlayabilirsiniz . Ayrıca ,telefon hafızasına kaydedebilirsiniz bir MMS olarak göndermek veya arkadaşlarınıza sürpriz Facebook ve Twitter'da post it !

Bu sürümde neler var : ( Güncelleme: 24 Aralık 2013 )
Lütfen bugünün fotoğraf içinen uygun fotoğraf efekti keşfedin ! Yeni Mevsimsel grup güzel kar taneleri ve kristal netliğinde buz şablonların her türlü sahiptir .
Şimdi Facebook ve Instagram fotoğraflarınızı işleyebilir ! Eğlenceli resimler oluşturun ve sosyal ağlardan arkadaşlarınızı şaşırtmak !
Eğer futbol içine misiniz? Şampiyonlar Ligi'nde favori takımı destekleyin ve yanaklarda kendi ülke bayrağını boya ! Biz yepyeni bir ' Bayraklar' grubu ekledik , ve bugüne kadar 18 ülke bulunmaktadır .
Gerekli Android O / S : 2.1 +

Ekran :
Screenshots :
Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot Pho.to Lab PRO - screenshot
Pho.to Lab PRO - screenshot Pho.to Lab PRO - screenshot

Download : 17Mb APK

İNDİR

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...